TekKlik
 
 
 
KAMPANYALAR
OMSİAD -OFİS MOBİLYALARI SANAYİ İŞADAMLARI DERNEĞİ ile tüm OMSIAD üye kuruluşlarına ve bağlı derneklerine sunacağımız bir teknoloji hizmetleri protokolü imzaladık.
DANIŞMANLIK
İşletmenizin ihtiyaçlarını, teknolojik çözümlerle buluşturuyoruz.
WEB TASARIM
Firmanız için yapılanabilir tasarım ürünleri sunuyoruz.
OFFICE 365
Firmanızın teknolojik alt yapısını Microsoft güvencesiyle kuruyoruz.
 
Maliyetlerinizi Azaltın
Microsoft ortaklığımız ile firmanızın hem bilgi işlem maliyetini düşürüyor hem de iletişiminizi ve takım çalışmanızı geliştiriyoruz. Microsoft’un işletmeler için özellikle geliştirdiği internet uygulamaları sayesinde, sağlam, güvenilir, modern ve kanıtlanmış ürünler alırsınız. Office 365, bildiğiniz Office yazılımını hem daha kolay hale getiriyor hem de diğer kişilerle ortak çalışmanızı sağlıyor.
Bulut Nedir ?
Bulut, web tabanlı bilgi işlem hizmetlerinin güncel adıdır. Buluta geçtiğinizde, bilgi depolama, e-posta ve ofis yazılımı ihtiyaçlarınız için servis sağlayıcınızın sunucularını kullanırsınız. Web tabanlı olduğundan, bu alt yapıya masaüstü, dizüstü bilgisayarları ve cep telefonları ile hemen her yerden erişebilirsiniz.
 
Hizmetlerimiz
Kiralama hizmetleri ile donanım ürünlerinde operasyonel avantajlar sağlıyoruz.
Microsoft ürünlerinde geniş bilgi birikimimizle satış ve kurulum hizmeti sağlıyoruz.
Trend Micro kurumsal güvenlik ürünleri ile her cihazda tehditlere karşı koruma sağlıyoruz.
Profesyonel danışmanlık ile firmanızın kullanıcılarına ve ekipmanlarına destek sağlıyoruz.
 
 
Haberler
Microsoft Elektronik Lisans ESD ile ömür boyu ürün kullanım avantajı
Microsoft elektronik lisansta, ev veya iş kullanımında temel gereksinimleri karşılayacak tüm uygulamalar yer almaktadır. Office Ev ve İş 2019, klasik Office uygulamaları ve e-posta isteyen aileler ve küçük işletmelerin kullanımına uygun o
Pkf İstanbul Microsoft 365 Bulut Teknolojisine Tekklik danışmanlığında geçiyor.
PKF İstanbul, dünya sıralamasında ilk 10 büyük bağımsız denetim şirketi içinde olan ve 150’yi aşkın ülkede 300’den fazla üye firmasıyla bağımsız denetim ve danışmanlık hizmeti veren PKF International’ın üy
Omsiad ile Teknoloji Hizmetleri Protokolü İmzaladık.
Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri olarak OMSİAD -OFİS MOBİLYALARI SANAYİ İŞADAM.DERNEĞİ ile tüm OMSIAD üye kuruluşlarına ve bağlı derneklerine sunacağımız bir teknoloji hizmetleri protokolü imzaladık.   Protokolümüz
Office 365 Nedir ?
 
Hakkımızdaki Görüşler
 • Mavi Sürdürülebilir Kalkınma Proje ve Danışmanlık
  Daha önce TekKlik ile farklı ürün ve hizmetleri için çalıştık. Hizmet kalitesinden gayet memnun kaldık, teknik destek konusunda yakından ilgili ve çözüm odaklılardı. Ürünlerle ilgili detaylı ve doğru bilgi verdiler. Ekipleri son derece tecrübeli ve yardımcı oluyor. Tavsiye ederim.
  Yağmur Karabulut Ph.D - Şirket Sahibi
 • İstanbul SMMM Odası
  "Tekklik ve Barış bey ile kurumsal olarak 4 yıldır çalışmaktayım. Bu süre zarfında verilen tüm sözlere ve sürelere uygun çalıştıklarından ve etik kurallara bağlı bir firma olarak her zaman yanımda olduklarından teşekkür ediyorum. Tekklik daha uzun yıllar birlikte çalışmayı istediğim bir firma."
  Berk Gülata - Bilgi Sistemleri Müdürü
 • Isıdem Yalıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  Tekklik firması ile firmamızın Profesyonel IT danışmanlığı ihtiyacı sonucu yollarımız kesişti. Anlık ihtiyaçlarımıza yönelik uygulamalar geliştirebilen, sakin ve tutarlı yapısı ile güven verebilen, işinde samimiyet ve tutku barındıran ;sorunlarımızı kısa sürede yanıtlayabilen ve anında çözüm üretebilen, tüm firma içi Office 365 İnteraktif Eğitim süreçlerimizde birebir yanımızda olan Tekklik Genel Müdürü Barış Bekoğlu’na ve tüm Tekklik ailesine teşekkür ediyorum.
  Seren Demirtaş - İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı
 • Naviga Magazin
  Web sitemizin yeni teknolojilere uygun olarak revize edilmesi için Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri ile birlikte çalıştık. Tasarım ve yazılım aşamasında profesyonel bir anlayış ile bize danışmanlık yapan Tekklik ekibi, içerik güncellemesinin kolaylıkla yapılabildiği yeni online dergi portalimizi, söz verdikleri zamanda teslim etti. İsteklerimizi hızlı bir şekilde cevaplayan, yardıma ihtiyacımız olduğunda yanımızda olan Tekklik ailesine çok teşekkür ediyoruz.
  Ayşegül Bakış - Editör
 • Çolakoğlu Holding
  Tekklik ile Çolakoğlu Grubu Kurumsal Intranet Portalimizin görsel tasarımı ve bir Kurumsal mailing çalışmamızın tasarımı konularında birlikte çalıştık. Barış Bey, ihtiyaçlarınızı doğru algılayıp, verdiği sözleri tam zamanında ve eksiksiz gerçekleştiriyor. Tekklik, bu yönüyle ve verdikleri hizmetin fiyat - performans anlamında iyi olması ile alternatiflerinden ayrılıyor.
  Deniz Tekin - Manager of Strategy & Planning Dept. at Biltim
 • Sarıgene Müşavirlik
  "Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri ile çalışmaya başladıktan sonra, tüm ofis belgelerime anında ulaşabiliyorum ve seyahatlerimde hiçbir sorun yaşamıyorum. Ayrıca ofis programlarının her yeni versiyonu çıktığında güncelleme için ödediğim bedellerden de kurtulmuş oldum."
  Orhan Sarıgene - Mali Müşavir
 • Rento Filo/Üstünberk Holding
  Tekklik; teknik bilgi düzeyi ve uygulama becerisini müşteri memnuniyeti ile hayata geçiriyor. Hizmet - kalite - fiyat dengesi çok iyi, teşekkür ederim.
  Orhan Çetin - Genel Müdür
 • Microsoft
  I was very impressed with the business model that Tekklik created to drive a business on Microsoft's Cloud solutions and was particularly interested in how they positioned their services to customers.
  Josh Waldo - Sr. Director, Cloud Partner Strategy (Worldwide Partner Group)
Kampanyalarımızdan Haberdar Olun
 
REFERANSLAR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Microsoft Office 365'i
ücretsiz deneyin.
 
 
         
OFFICE 365
Tanitim
Uygulamalar
Avantajlar
Hizmetler
TEKKLİK
Hakkımızda
Basinda Biz
İş ortaklarımız
Referanslarimiz
HİZMETLERİMİZ
Danismanlik
Web Tasarim
 
Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri
İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Kozyatağı And Plaza N:8/10D 5 Ataşehir / İstanbul
+90 216 336 86 53
 

Tasarım & Kodlama Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri