TekKlik
 
 
Kampanyalar
 

İnternet yoluyla ürün ya da hizmetinizi araştıran alıcılar sitenizin bıraktığı ilk izlenimden etkilenirler. Eğer siteniz dağınık, kötü düzenlenmiş bir vitrin gibiyse müşterinin başka bir vitrine gitmesi olasıdır. İnternetteki satış siteniz de dahil olmak üzere bütün satış kadronuzun olumlu bir ilk izlenim yaratmasını sağlamak önemlidir.

İnternet siteniz hızlı yükleniyor mu? Grafikleriniz olumlu bir imaj sergiliyor mu? Sitenizin içeriği bir değer taşıyor mu? İyi bir izlenim bırakmak için ikinci bir şansınız olmayacaktır ve bıraktığınız sanal ilk izlenim çoğu zaman müşteri adayınızın işini almak ile kaçırmak arasındaki farkı oluşturur.

Kaynak: Steven Van Yoder

Web siteniz profesyonel olarak yaptığınız işin internetteki vitrinidir. Bu vitrine yatırım yaparken bir çok müşteri adayımızın ortak dili iyi satış sonrası hizmet, hızlı iletişim olarak göze çarpıyor. İnternet sitenizin grafik olarak etkileyici, içerik olarak zengin ve kendi kaynaklarınızla çok kolay yönetilebilir olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Günümüzde bir çok internet sitesi oluşturma tekniği mevcut. Butik olarak sizin ihtiyaçlarınıza özel yapılandırılmış bir içerik yönetim sistemi barındıran ve istediğiniz vitrini yaratmanızı sağlayacak profesyonel bir tasarım hizmeti almanız, güçlü bir iletişim ile desteklendiğinde, yapacağınız yatırımın kalıcı olacağıyla ilgili endişeleriniz de yerini memnuniyete ve kazanca bırakacaktır.

İnternet sitenizin Dinamik yapısı, fotoğraf ve metin içeriklerini kolaylıkla ekleyebileceğiniz, düzenleyebileceğiniz bir içerik yönetim paneli ile size zaman ve profesyonellik kazandırır. Satış sonrası hizmetlerinde size özel hazırlanmış sitenizle ilgili verilen garanti ve iletişim isteklerinizin hızlıca yanıtlanması yaptığınız yatırımın karşılığını almanızı sağlayacaktır.

 
         
OFFICE 365
Tanitim
Uygulamalar
Avantajlar
Hizmetler
TEKKLİK
Hakkımızda
Basinda Biz
İş ortaklarımız
Referanslarimiz
HİZMETLERİMİZ
Danismanlik
Web Tasarim
 
Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri
İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Kozyatağı And Plaza N:8/10 D5 Ataşehir / İstanbul
+90 216 349 73 35
 

Tasarım & Kodlama Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri