TekKlik
 
 
Kampanyalar
 

OMSİAD -OFİS MOBİLYALARI SANAYİ İŞADAM.DERNEĞİ ile tüm OMSIAD üye kuruluşlarına ve bağlı derneklerine sunacağımız bir teknoloji hizmetleri protokolü imzaladık.

Trend Micro Güvenlik ürün ve hizmetleri
 
Trend Micro Güvenlik ürünlerinin giriş ve gelişmiş seviyedeki belirlenen iki adet yaygın uygulaması için yeni lisans kiralamalarında ve kurulumlar ile yıllık destek hizmetlerinde liste fiyatından %50 indirim sunulacaktır.
 
Trend Micro Güvenlik Ürünlerinin tanıtımları için ücretsiz çevrimiçi etkinlikler organize edilecektir.
 
TEK KLİK’den lisans ve hizmetleri almaya karar veren firmalara, TEK KLİK tarafından uygun görülecek şekilde fiziki veya çevrimiçi ziyaret ile ücretsiz olarak, mevcut bilgisayar performans yapılandırmaları ile güvenlik risklerini kapsayan bir fizibilite envanteri raporlanacaktır.
 
Trend Micro Ürünlerini kiralayarak kullanmaya başlayacak Omsiad Üye firması Bilgi Sistemleri personeline TEK KLİK veya bağlı olduğu tedarikçi firmalar tarafından ücretsiz olarak yönetim eğitimi verilecektir.
 
 
Microsoft Lisans ürün ve hizmetleri
 
Microsoft Bulut ürünleri yeni lisans kiralamalarında ve Windows işletim sistemi ile diğer Microsoft ürünlerinin alımlarında, ürünler, dağıtıcı firma ile anlaşılan özel proje fiyatlarından sunulacaktır. Bulut sistemleri kurulum hizmetleri ve bulut teknolojisi yıllık destek hizmetlerinde, TEK KLİK tarafından liste fiyatından %50 indirim sunulacaktır.
 
Microsoft Bulut ürünlerinin tanıtımları için ücretsiz çevrimiçi etkinlikler organize edilecektir.
 
TEK KLİK’den lisans ve hizmetleri almaya karar veren firmalara, TEK KLİK tarafından uygun görülecek şekilde fiziki veya çevrimiçi ziyaret ile ücretsiz olarak mevcut bilgisayar performans yapılandırmaları ile Microsoft işletim sistemi ve Office lisanslarının envanteri raporlanacaktır.
 
Microsoft Bulut ürünlerini kiralayarak kullanmaya başlayacak Omsiad Üye firması Bilgi Sistemleri personeline TEK KLİK veya bağlı olduğu tedarikçi firmalar tarafından ücretsiz yönetim eğitimi verilecektir.
 
Microsoft Bulut ürünlerinden Microsoft 365 ile KVKK uyumluluk şartları sağlanabilmektedir ve abonelik süresince hem Office son sürüm hem de Windows 10 Pro işletim sistemine ücretsiz yükseltme olanağı sağlamaktadır.
 
Microsoft Bulut ürünlerinden Microsoft 365 aboneliği süresince son sürüm Office uygulamaları kullanılabilmekte ve belgeleriniz bulutta depolanarak yedeklenebilmektedir. İstenildiği takdirde Exchange kurumsal e-posta iletişimi servisi sunulabilmektedir.
 
Microsoft Bulut ürünlerinden Azure üzerinde sanal cihazlar ve ağ topolojileri yapılandırılabilmekte, işletim sistemleri ve sunusu lisansları kiralanarak kullanılabilmektedir. Kurumsal yedekleme ve sunucu yatırımlarını azaltma çözümleri sunulmaktadır.
 

 
         
OFFICE 365
Tanitim
Uygulamalar
Avantajlar
Hizmetler
TEKKLİK
Hakkımızda
Basinda Biz
İş ortaklarımız
Referanslarimiz
HİZMETLERİMİZ
Danismanlik
Web Tasarim
 
Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri
İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Kozyatağı And Plaza N:8/10D 5 Ataşehir / İstanbul
+90 216 336 86 53
 

Tasarım & Kodlama Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri