TekKlik
 
 
Hakkımızda
 
 
Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri, 25 yılı aşkın kurumsal firma tecrübesi ile 2011 yılında kurucusu Barış Bilge Bekoğlu ile Bulut teknolojilerinin Türkiye'deki uygulayıcısı olma amacıyla kurularak faaliyete geçmiştir.

Kuruluşundan itibaren Google bulut ürünleri Google Apps Business Reseller olan firmamız, 2012 yılında Microsoft Partner olmuş ve kısa bir sürede Cloud Accelerate Partner, 2014 yılında Silver Small and Midmarket Cloud Solutions & Productivity Partner ünvanı almıştır.

Firmamızın kurucusu tarafından Microsoft Türkiye ile Office 365 Kurumsal Satış Geliştirme için iş birliği yapılarak kurumsal şirketlere tanıtım ve satış desteği verilmiştir.

Firmamız 2016 yılında Microsoft Education Partner olmaya hak kazanmıştır. Microsoft ürünlerinin ve teknoloji altyapısının akademik ve kurumsal anlaşmalara bağlı olarak danışmanlığını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Kurumsal güvenlik ürünleri firması Trend Micro'nun 2014 yılında iş ortağı olarak, kobi ve kurumsal firmaların uçtan uca güvenlik tehditlerine karşı korunmalarını sağlamaktayız.
 
Donanım ürünlerinde 2016 yılında DELL EMC ile yaptığımız iş ortaklığı ve yaygın kurumsal donanım markalarıyla olan iş birliklerimiz ile en uygun özellik ve fiyatlarda ürünleri firmanıza ulaştırıyoruz.

2018 yılında GRENKE ile yaptığımız iş ortaklığı ile donanım ve bakım ürünlerinde TL bazında kiralama hizmetleri vermekteyiz.
 
 
 
 
         
OFFICE 365
Tanitim
Uygulamalar
Avantajlar
Hizmetler
TEKKLİK
Hakkımızda
Basinda Biz
İş ortaklarımız
Referanslarimiz
HİZMETLERİMİZ
Danismanlik
Web Tasarim
 
Tekklik Bulut ve İnternet Hizmetleri
İçerenköy Mah. Topçu İbrahim Sok. Kozyatağı And Plaza N:8/10D 5 Ataşehir / İstanbul
+90 216 336 86 53
 

Tasarım & Kodlama Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri